טיול שייט בסירה או ביאכטה

פורום שייט כללי
שלח תגובה
sergey
Site Admin
הודעות: 35
הצטרף: 26 ספטמבר 2020, 15:32

טיול שייט בסירה או ביאכטה

שליחה על ידי sergey »

כשאתם מתכננים טיול שייט בסירה או ביאכטה, עליכם לוודא שהתיק שלכם שלם לכל האירועים. אגב, זה צריך להיות תיק רך או תיק גב קטן - יותר נוח להניח אותם בארונית אז בוא נלך.

הלבשה נדרש אספקה ​​של בגדים יבשים עונתיים. גם אם אינכם מתכננים להפליג בים הפתוח, איש אינו בטוח מפני גשם או ריסוס ים. לכן, חולצת טריקו רזרבית, כמו סוודר, לא תהיה בדרך. אם אתם מתכננים מסיבה על הסיפון, קבעו קוד לבוש עם חבריכם מראש.
כיסויי ראש: כובע פנמה, כובע בייסבול, כובע - בקיץ, הראש צריך להיות מוגן בצורה אמינה מפני השמש והרוח. באביב ובסתיו מתאים כובע סרוג קל, שאינו נופף ברוח ואינו גורם לאי נוחות.
הַנעָלָה. באופן אידיאלי, אלה צריכים להיות נעלי יאכטה מיוחדות. אם לא, אתה יכול ללבוש נעלי ספורט עם סוליות לבנות. נעליים עם סוליות שחורות אינן מתאימות באופן מוחלט, מכיוון שהן משאירות סימנים על סיפון העץ שלא ניתנים לניגוב. בקיץ, אל תשכחו להביא גם כפכפי חוף קלים.
עדיף לקחת מגבות קטנות שמתייבשות במהירות. מצעי מיטה ושמיכות מסופקים על היאכטה.
תרופות. כאן עצות ספציפיות לא יתאימו - כולם יודעים טוב יותר על מאפייני גופם. אך אל תשכח מכדורי מחלת תנועה אם יש נטייה לחולי תנועה.
אטמי אזניים. גם אם ההפלגה קצרה, בגלל שפע האוויר הצח והשמש, כדאי לנוח בתא שלך ולנמנם. אבל חבריכם אולי יהנו בשלב זה. אטמי אוזניים הם פשרה נהדרת.
משקפי שמש אנטי-רפלקטיביים עמידים עם הגנה מפני קרינת שמש וקלטת. ללא משקפיים העיניים מתעייפות במהירות בגלל שפע אור השמש, כולל מוחזר מהמים.
קרם הגנה עם הגנה טובה מהשמש. יתר על כן, עליכם להגן על עצמכם מפני השמש בכל עת של השנה, מכיוון שרוח הים נותנת תחושה מתעתעת של קרירות, וההשפעה השלילית של השמש מתגלה מעט מאוחר יותר.
מטען לטלפון ולגאדג'טים אחרים, מצלמה טובה וגיטרה יועילו גם לכם.
שלח תגובה